اخبار بین المللی

همه چیز درباره دبی

دبی یکی از زیباترین شهرهای جهان است و همین موضوع باعث شده است که همواره گردشگران بسیاری به دبی سفر کنند , البته ناگفته نماند که دبی جذابیت های فراوانی دارد که یکی از آنها زیبایی معماری شهرش می باشد. اما تنها معماری آن نیست که مسافران را جذب می کند،

ادامه مطلب

برنامه ریزی ستاد هماهنگی خدمات سفر برای نوروزی متفاوت!

ستاد هماهنگی #خدمات #سفر با حضور نمایندگان دستگاه های دولتی و بخش خصوصی تشکیل جلسه داد تا برای #نوروز 96 برنامه ریزی کند.

ادامه مطلب

درآمدزایی جهان از گردشگران حلال

#گردشگری حلال یکی از بخش های #صنعت است که سریع ترین سرعت رشد را تجربه می کند.

ادامه مطلب

سه بازار گردشگری سلامت ایران

عراق، آذربایجان و عمان، صاحب بیشترین گردشگران سلامت در ایران هستند و کشورهای حاشیه خلیج فارس و افغانستان از این نظر در رده های بعدی قرار می گیرند.

ادامه مطلب
آخرین مطالب

هتل های کیش

 

 

جزیره کیش به دلیل ماهیت گردشگری خود، طی سال‌های اخیر مورد توجه قرار گرفته است. علاوه بر آثار تاریخی که مورد توجه گردشگران است، پارک‌های ساحلی و تفریحی مانند پارک هنر، ساحل مرجانی، سواحل ماسه‌ای-مرجانی، باغ وحش، آکواریوم، باغ پرندگان کیش،دلفیناریوم شهر زیر زمینی کاریز، کلبه هور، کشتی‌های تفریحی و همچنین کشتی به گل نشسته یونانی از دیگر دیدنی‌های کیش می‌باشند. پلاژهای بانوان و آقایان، امکانات سوارکاری، پیست ۷۰ کیلومتری دوچرخه‌سواری، کارتینگ، باگی، غواصی، جت‌اسکی، فلای بورد، پاراسل و اسکی روی آب نیز از دیگر امکانات گردشگری جزیره کیش است. از دیگر جاذبه‌های گردشگری منطقه می‌توان به نبود هرگونه چراغ قرمز راهنمایی و رانندگی در خیابانها و جاده‌های کیش و همچنین وجود بزرگترین پرچم ایران در این جزیره اشاره کرد.

در ادامه جهت آشنایی با هتل های جزیره کیش با سارینا سفر توس همراه باشید....

ادامه مطلب

هتل ارزان نزدیک حرم

 

 

گردشگری مذهبی شامل سفرها و بازدیدهایی است که اصلی ترین هدف از انجام آنها ایجاد یک تجربه مذهبی می باشد. این نوع از صنعت گردشگری بر مبنای تعاریف سازمان جهانی گردشگری (WTO) یکی از  ۵ شاخه اصلی گردشگری دنیا است.

گردشگری مذهبی یکی از مزیت های رقابتی در صنعت توریسم برای شهرهایی است که دارای جاذبه های زیارتی و مذهبی هستند. این شهرها همواره در کنار جاذبه های مذهبی مراکزی جهت سیاحت فراهم می کنند تا ضریب ماندگاری زائر را در شهر خود افزایش دهند.

حرم مطهر امام رضا به عنوان عنصر اصلی گردشگری در مشهد قرار گرفته و ما وظیفه رزرو این هتل ها را به عهده داریم و این نکته را می  دانیم که موضوع اقتصادی دارای اهمیت ویژه ای می باشد و ما نیز این نکته را در نظر گرفته ایم که با توجه به سلیقه مشتری آن را انتخاب می کنیم و تمام این موضوعات را مدنظر قرار می دهیم.

در ادامه با سارینا سفر توس همراه باشید تا هتل های ارزان قیمت نزدیک حرم مطهر واقع گردیده است را به شما عزیزان معرفی کنیم....

ادامه مطلب

موزه نان مشهد

 

 

موزه نان گندم دشت مشهد نخستین موزه نان در  ایران است که با خلق فضایی فرهنگی هنری به منظور نمایش تمامی مراحل از تهیه  گندم ، آرد و نان، با  تکیه بر معماری سنتی ایران و با  هدف فعالیت  فرهنگی، تاریخی و تبلیغاتی برپا شده است. لازم یه ذکر است که اولین موزه نان در آلمان به نام موزه فرهنگ نان دایر شده است.

در ادامه جهت آشنایی بیشتر با سارینا سفر توس همراه باشید .... 

ادامه مطلب

هتل آپارتمان ارزان در مشهد

 

 

با سارینا سفر توس همراه باشید تا هتل آپارتمان های مهمی که در نزدیکی حرم مطهر واقع گردیده است و همچنین از لحاظ قیمتی بسیار مناسب می باشد را معرفی نمائیم....

ادامه مطلب
رزرو هتل -سارینا سفر توس
رزرو هتل -سارینا سفر توس
رزرو هتل -سارینا سفر توس