اخبار بین المللی

چطور به ارمنستان سفر کنیم؟ روش‌های مختلف سفر به ارمنستان کدامند؟

ارمنستان کشوری کوچک و زیبا با تاریخی دیرینه در همسایگی شمال غربی کشور ماست و همین موضوع سفر به ارمنستان را بسیار راحت کرده است.

ادامه مطلب

۹ نکته برای نجات از حادثه و سقوط هواپیما

برخلافِ خبرهای زیادی که از سقوط هواپیماها شنیده می‌شود، آمارها نشان‌دهندهٔ این هستند که احتمال حضور شما در یک سقوط هواپیما بسیار پایین است. طبق داده‌های شبکهٔ امنیت هوایی (ASN) احتمال این که یک شخص در سقوط هواپیمایی در آمریکا حضور داشته باشد چیزی کم‌تر از یک در ۴۵ میلیون است.

آمار انجمن امنیت ترابری ملی آمریکا (NTSB) حتی وضعیت بهتری را ترسیم می‌کنند. این آمار نشان می‌دهد که بیش از ۹۵ درصد مسافرانی که در یک سانحه یا سقوط هواپیمایی حضور دارند، جان سالم به‌در می‌برند.

از این رو با این‌که احتمال وقوع حادثهٔ سقوط هواپیما بسیار کم است، بهتر است با نکاتی آشنا شویم تا درصورتِ وقوع چنین حادثه‌‌ای جزو آن ۹۵ درصد نجات‌یافته باشیم.

ادامه مطلب

آشنایی با سوغات جزایر ایران؛ سوغاتی‌های جزیره‌ی قشم چیست؟

سوغات قشم علی‌رغم تنوع بالا و خاص بودنش بسیار ناآشنا باقی مانده است و خیلی از ما تاکنون هیچ نامی از سوغات این جزیره نشنیده‌ایم. جزیره‌ی قشم یکی دیگر از مناطق آزاد ایران و یکی از قطب‌های گردشگری کشور است. پس آشنایی با سوغاتش می‌تواند بسیار کارآمد باشد؛ چراکه در طول سال مسافران زیادی بدون اندکی آشنایی با سوغات اصیل و قدیمی این منطقه به آن سفر می‌کنند و به دلیل تعداد زیاد فروشگاه و پاساژ تنها به خرید لباس اکتفا می‌کنند.

ادامه مطلب

واقعیت عجیب درباره تایلند

 

 

۱۰ چیز که راجع به بانکوک نمی‌دانستید و احتمالا نیازی هم به دانستنش ندارید!

در ادامه مطلب با سارینا سفر توس همراه باشید....

ادامه مطلب
آخرین مطالبهتل پارمیس

هتل پارمیس یکی از هتل های مجلل و مجهز و هتلی پنج ستاره در جزیره کیش به شمار می رود، که در سال 1385 افتتاح و جزو یکی از هتل های پرطرفدار و محبوب در جزیره زیبای کیش به شمار می رود.

ادامه مطلب

اقامت در مشهد برای مسافران نوروز96

 

رئیس اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری مشهد گفت: برای اقامت مسافران نوروز آتی 267 هزار نفرشب گنجایش در مراکز اقامتی این کلانشهر پیش بینی شده است.

در ادامه جهت آشنایی بیشتر با این خبر با سارینا سفر توس همراه باشید.... .

ادامه مطلب
رزرو هتل -سارینا سفر توس
رزرو هتل -سارینا سفر توس
رزرو هتل -سارینا سفر توس
رزرو هتل -سارینا سفر توس