اطلاعات گردشگری مشهد

مشهد
الغدیر
هتل ارزان نزدیک حرم

تاریخ انتشار: 1395/10/27

دسته بندی: هتل ارزان نزدیک حرم

 

 

گردشگری مذهبی شامل سفرها و بازدیدهایی است که اصلی ترین هدف از انجام آنها ایجاد یک تجربه مذهبی می باشد. این نوع از صنعت گردشگری بر مبنای تعاریف سازمان جهانی گردشگری (WTO) یکی از  ۵ شاخه اصلی گردشگری دنیا است.

گردشگری مذهبی یکی از مزیت های رقابتی در صنعت توریسم برای شهرهایی است که دارای جاذبه های زیارتی و مذهبی هستند. این شهرها همواره در کنار جاذبه های مذهبی مراکزی جهت سیاحت فراهم می کنند تا ضریب ماندگاری زائر را در شهر خود افزایش دهند.

حرم مطهر امام رضا به عنوان عنصر اصلی گردشگری در مشهد قرار گرفته و ما وظیفه رزرو این هتل ها را به عهده داریم و این نکته را می  دانیم که موضوع اقتصادی دارای اهمیت ویژه ای می باشد و ما نیز این نکته را در نظر گرفته ایم که با توجه به سلیقه مشتری آن را انتخاب می کنیم و تمام این موضوعات را مدنظر قرار می دهیم.

در ادامه با سارینا سفر توس همراه باشید تا هتل های ارزان قیمت نزدیک حرم مطهر واقع گردیده است را به شما عزیزان معرفی کنیم....

در ادامه بخوانید

موزه نان مشهد

تاریخ انتشار: 1395/10/26

دسته بندی: جاذبه های گردشگری

 

 

موزه نان گندم دشت مشهد نخستین موزه نان در  ایران است که با خلق فضایی فرهنگی هنری به منظور نمایش تمامی مراحل از تهیه  گندم ، آرد و نان، با  تکیه بر معماری سنتی ایران و با  هدف فعالیت  فرهنگی، تاریخی و تبلیغاتی برپا شده است. لازم یه ذکر است که اولین موزه نان در آلمان به نام موزه فرهنگ نان دایر شده است.

در ادامه جهت آشنایی بیشتر با سارینا سفر توس همراه باشید .... 

در ادامه بخوانید

هتل آپارتمان ارزان در مشهد

تاریخ انتشار: 1395/10/26

دسته بندی: هتل آپارتمان ارزان قیمت

 

 

با سارینا سفر توس همراه باشید تا هتل آپارتمان های مهمی که در نزدیکی حرم مطهر واقع گردیده است و همچنین از لحاظ قیمتی بسیار مناسب می باشد را معرفی نمائیم....

در ادامه بخوانید

هتل آپارتمان های مشهد

تاریخ انتشار: 1395/10/27

دسته بندی: هتل آپارتمان

 

 

در ادامه جهت رفاه حال مسافران عزیزی که قصد سفر به مشهد مقدس دارند، مشخصات هتل آپارتمان های مهمی که در مشهد فعالیت می کنند و در بین زائران و گردشگران از محبوبیت خاصی برخوردار هستند را مشخص کردیم.

با سارینا سفر توس همراه باشید...

در ادامه بخوانید

هتل ارزان قیمت در مشهد

تاریخ انتشار: 1395/10/27

دسته بندی: هتل ارزان قیمت

 

 

در ادامه جهت آگاهی شما مسافران عزیز هتل هایی که به نسبت خدمات دهی و امکاناتی که ارائه می دهند دارای قیمت های مناسب می باشند را معرفی کرده ایم و این هتل های ارزان دارای جایگاه و اهمیت ویژه ای در مقایسه با هتل های مشابه و همرده برخوردار هستند ...

با سارینا سفر توس همراه باشید....

در ادامه بخوانید

اطلاعات گردشگری مشهد

تبلیغات

رستوران VIP ارم شاندیز رستوران پدیده شاندیز رستوران تشریفات طرقبه مشهد رستوران پسران کریم