بین المللی

قدم زدن در این تونل های درختی زیبا را تجربه کنید

تاریخ انتشار: 1396/06/12

دسته بندی: بین المللی

تونل های درختی زیبا

 


زیباترین و رمانتیک ترین تونل های جهان از درخت های گلی درست شدند، درختان که بلندترین موجودات زنده روی زمین هستند محیط اطراف را زیبا و هوا را تازه می کنند. وقتی شاخه های درختان خم می شوند و تونل های طبیعی زیبایی را بوجود می آورند،  تصور پیاده روی در مسیری که اطرافش را درختان احاطه کردند و شاخ و برگ زیبای آن ها همه جای مسیر را پوشانده است بسیار رمانتیک و خیال انگیز است.برای آشنایی بیشتر با این تونل های زیبا با سارینا سفر توس همراه باشید.

در ادامه بخوانید

ماجراجویی دختر ۱۶ ساله در اقیانوس

تاریخ انتشار: 1396/06/11

دسته بندی: بین المللی

ماجراجویی در اقیانوس ها

 

 

در ۱۵ می سال ۲۰۱۰، دختر نوجوانی به نام جسیکا واتسون اهل کشور استرالیا به عنوان جوان ترین شخصی که تا حالا توانسته بصورت بدون توقف در اقیانوس ها قایق رانی و سفر کند، شناخته شد درست ۳ روز قبل از جشن تولد هفده سالگی اش.برای آشنایی بیشتر با سارینا سفر توس همراه باشید.

در ادامه بخوانید

کافه سر و ته

تاریخ انتشار: 1396/06/07

دسته بندی: بین المللی

کافه وارونه در آلمان

به صفحه نمایش خود دست نزنید. این کافه جدید، در آلمان وارونه ساخته شده و در آن‌همه چیز سروته قرار گرفته است.برای آشنایی بیشتر با سارینا سفر توس همراه باشید.  

در ادامه بخوانید

هرم خورشید و ماه، شکوه تمدن مایا در مکزیک

تاریخ انتشار: 1396/06/07

دسته بندی: بین المللی

هرم های قدرتمند و اسرار آمیز


 

قدرتمند و اسرار آمیز، هرم های خورشید و ماه سال هاست که در گوشه ای از شهر بی سروصدای «تئوتیئواکان» ایستاده اند، شهری خالی که روزگاری با ۲۰۰ هزار نفر جمعیت در مرکز امپراتوری مکزیک قرار داشت. جالب است که شهری با این شکوه و عظمت که بزرگ ترین هرم ها در آن ساخته می شد در سال ۷۵۰ بعد از میلاد احتمالا به دلیل قحطی و بدبختی به طور ناگهانی به متروکه تبدیل شد. برای آشنایی بیشتر با سارینا سفر توس همراه باشید.

در ادامه بخوانید

شهری با خانه های عروسکی

تاریخ انتشار: 1396/06/07

دسته بندی: بین المللی

 خانه های عروسکی

 

کرمل شهری در شبه جزیره مونتری واقع در کالیفرنیاست. این شهر به دلیل معماری کلبه های بسیار زیبا و جالبش که گویی از دل کتاب داستان ها بیرون آمده اند، مشهور است.برای آشنایی بیشتر با سارینا سفر توس همراه باشید. 

در ادامه بخوانید

اطلاعات گردشگری

تبلیغات

Themeforest Audiojungle Grahpicrive Tutsplus